Informacje bieżące

XVI Ogólnopolskie Warsztaty Plenerowe Studentów Architektury 30.06.2022 12:33

 

Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanych przez Urząd Miasta Chełmna XVI Ogólnopolskich Warsztatach Plenerowych Studentów Architektury. W plenerowych spotkaniach architektów w Chełmnie dotychczas uczestniczyli studenci z różnych uczelni m.in. z Politechnik: Białostockiej , Krakowskiej, Lubelskiej, Łódzkiej, Opolskiej, Warszawskiej, Wrocławskiej , Śląskiej w Gliwicach, jak również Uniwersytetu Technologiczno Humanistycznego w Radomiu, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Narodowego Politechniki Lwowskiej.

Tegoroczną edycję Warsztatów planujemy zorganizować w dniach 5 - 15 września 2022 roku. Zapraszamy do uczestnictwa w nich po 7 studentów z każdej uczelni wraz z opiekunem. Dodatkowo Warsztaty mają charakter konkursu, najlepsze prace uhonorowane zostaną nagrodami. Prace wykonane podczas pleneru wystawione zostaną na specjalnie zorganizowanych wystawach oraz opublikowane w albumie poplenerowym. Dla uczestników pleneru - studentów i opiekuna grupy, proponujemy zakwaterowanie w Ośrodku „Nad Jeziorem", ul. Generała Jastrzębskiego 5, 86-200 Chełmno. Urząd Miasta Chełmna, wzorem lat ubiegłych, pokryje w całości koszty zakwaterowania.

Tradycyjnie liczymy na pozostawienie części prac, które prezentowane będą w placówkach podległych Urzędowi Miasta, a także w innych instytucjach.

Formularze zgłoszeniowe należy pobrać w sekretariacie Wydziału Architektury w budynku przy ul. Żołnierskiej 50. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie ich dostępności pod tel. 91 449-56-76 lub mailowo Ewa.Bizon-Pozyczka@zut.edu.pl.