Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 Wydziału Architektury 17.10.2024 11:38

W dniu 11 października 2024r. Centrum Dydaktyczno - Badawczym Nanotechnologii ZUT odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 Wydziału Architektury.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia ślubowanie złożyli studenci I roku kierunku Architektury oraz Projektowania Architektury Wnętrz i Otoczenia.

Nie zabrakło dodającego otuchy przemówienia pani Dziekan Wydziału dr hab. inż. arch. Klary Czyńskiej, prof. ZUT.

Zgromadzeni goście mogli też usłyszeć wykład prowadzony przez pana prof. dr hab. inż. arch. Zbigniewa Paszkowskiego a chór akademicki im. prof. Jana Szyrockiego uświetnił tę uroczystość swoim występem.