Informacje bieżące

Stypendia Santander #LifelongLearning - ponad 5 500 tysiąca miejsc na projekty rozwojowe 12.03.2021 14:24

Rusza nabór na nowe Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji, ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.  

Obecnie trwa nabór na: 

Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling - Ironhack  

300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej.  

Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00  

Link do naboru: www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack 

 

Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council 

5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy. 

Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00  

Link do naboru: www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-british-council 

 

Studencki Nobel 

To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.   

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00  

Link do naboru: www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021 

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK  

50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.  

Aplikować można  do 21 marca 2021 r. godz. 23.00  

Link do naboru: www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021 

 

Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades 

To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne
dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00 

Link do naboru: www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021 

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe 

20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.  

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00 

Link do naboru: www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021