Spotkanie z ekspertem na temat otwartej nauki - dyżur na naszym Wydziale będzie się 24 stycznia 2024r. w godzinach 10.00 - 14.00. 11.01.2024 08:21

Zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej dotyczącej zagadnień otwartej nauki na wszystkich wydziałach ZUT.

Dyżur ekspercki będzie pełniła dr hab. inż. Marta Piątek-Hnat, koordynator ds. otwartego dostępu w ZUT, Data Steward, która udzieli wszelkich informacji na temat szeroko pojętej otwartej nauki, a w szczególności deponowania publikacji w Repozytorium ZUT oraz zarządzania otwartymi danymi badawczymi i umieszczania ich na platformie MOST DANYCH. W razie pytań dotyczących akcji prosimy o kontakt z ekspertką: tel. 91 449-42-28 marta.piatek@zut.edu.pl lub z właściwą biblioteką wydziałową.

Plakat z zaproszeniem na dyżury eksperckie