Program stypendialny Eiffel – otwarty nabór wniosków! 23.11.2020 07:36

Zdobądź stypendium Eiffel na wymarzone studia we Francji! Ten prestiżowy program stypendialny wspiera zagranicznych studentów chcących odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim.

Eiffel Excellence to prestiżowy program stypendialny francuskiego Ministerstwa Europy i Spraw Zagranicznych, działający od 1999 roku. Skierowany jest do najzdolniejszych studentów zagranicznych, którzy chcieliby odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim, w czterech dziedzinach: nauki techniczne, ekonomia i zarządzanie, prawo oraz nauki polityczne.

Program oraz vademecum dla kandydata dostępne są na stronie Campus France Polska: www.pologne.campusfrance.org/pl/programy-stypendialne-0

Więcej informacji: Program_stypendialny Eiffel (format:  pdf, rozmiar:  170 kB)