Nagrody Prezydenta Miasta Szczecina za najlepszą pracę naukową przyznane! 26.10.2020 07:33

Wśród laureatów absolwenci naszego wydziału. Pani mgr inż. arch. Marika Micyk, pani mgr inż. arch. Anna Sagan, pani mgr inż. arch. Aleksandra Kmieć i pani mgr inż. arch. Małgorzata Duda.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim promotorom i opiekunom naukowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poznaliśmy autorów dwunastu najlepszych prac naukowych, które w tym roku zdobyły Nagrodę Prezydenta Miasta. Ubiegać się o nią mogli studenci i doktoranci szczecińskich uczelni z różnych dziedzin nauki. W tej edycji nadesłano łącznie trzydzieści pięć prac.

Więcej informacji: wiadomosci.szczecin.eu/artykul/edukacja/najlepsze-prace-naukowe-wybrane