Builder for the Future i Konkurs dla Młodych Architektów 06.11.2020 08:14

To jeden z najważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom architektury. Konkurs wspiera młodych architektów w ich twórczym zawodowym rozwoju. Wyłania autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektowanej architektury, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Mogą brać w nim udział osoby pełnoletnie będące studentami I oraz II stopnia studiów o kierunku architektura lub architektura i urbanistyka uczelni państwowych oraz prywatnych, a także absolwenci tych kierunków niezależnie od miejsca zatrudnienia, pod warunkiem, że nie ukończyli 35. roku życia.

Broszura Builder for the Future (format:  pdf, rozmiar:  12,84 MB)

Broszura konkursu dla młodych architektów (format:  pdf, rozmiar:  5,93 MB)

Więcej informacji: builder4future.pl/2020/09/30/wyzwanie-mlodego-architekta-2/