Koła naukowe

SKN Eko-architektura

Studentko i Studencie!

  • Interesujesz się architekturą ekologiczną?
  • Lubisz poszerzać swoją wiedzę?
  • A może masz ochotę na dodatkową aktywność poza zajęciami?

Jeśli odpowiedziałaś/eś TAK, chociaż na jedno z powyższych pytań, to zapraszamy Cię do naszego SKN Eko-architektura.

Polub nas na FB i koniecznie odwiedź naszego Insta

SKN Eko-Architektura ZUT

www.instagram.com/ekoarchi.zut/

Do zobaczenia!

Team SKN Eko-architektura


SKN Miasto Twórcze

Opiekun naukowy: dr inż. arch Olga Gazińska

Logo SKN Miasto TwórczeStudenckie Koło Naukowe Miasto_Twórcze utworzone zostało w 2019 roku przy Katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Zajmujemy się badaniem przestrzeni architektonicznych i urbanistycznych oraz ich wpływu na człowieka. Jednymi z głównych tematów podejmowanych przez nas są współczesne idee rozwoju miast i rozwiązania proekologiczne w miastach. Są to działania obejmujące szeroki zakres zagadnień wykraczających także poza ramy architektury i urbanistyki.

Nasza dotychczasowa praca skupiała się na analizie zieleni przyulicznej Szczecina i Berlina. Badania prowadzimy różnymi metodami, zaczynając od badań terenowych podczas wyjazdów, po korzystanie z najnowszych metod komputerowych. Jako aktywny zespół chętnie rozpowszechniamy swoją widzę oraz bierzemy udział w sesjach kół naukowych. Naszym celem jest także przełożenie zdobytej wiedzy na mierzalne efekty, w tym artykuły naukowe.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły oraz współpracę w organizacjami zajmującymi się pokrewną tematyką. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnej współpracy.

FB:  Studenckie Koło Naukowe Miasto Twórcze na Facebook'u