Stypendia Santander - zapraszamy! 30.03.2022 07:43

Szanowni Państwo,   Trwa nabór na kolejną edycję Stypendiów Santander zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia. Jest to dla Państwa szansa do dodatkowego rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń.

Obecnie trwają nabory na:

Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation

100 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatny kurs z na temat  technologii takich jak BigDate, sztuczna inteligencja, blockchain, rozwiązania chmurowe itd. Jest to pierwszy kurs z MIT w 100% w języku polskim. Na uczestników czekają cenne certyfikaty ukończenia kursu MIT - prestiżowej uczelni.

Aplikuj do 1 maja br.: app.becas-santander.com/pl/program/mit_pl2022

Studencki Nobel 2022

Studenci z całej Polski mogą zmierzyć się ze sobą w 1 z 9 kategorii i otrzymać Studenckiego Nobla oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 zł. Rozpoznawalny konkurs od 13 lat organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, daje laureatom możliwość budowania swojej marki osobistej na rynku pracy i w środowisku naukowym

Aplikuj do 31 marca br.: app.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2022

Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council

5000 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz lekcjami online z nauczycielami British Council. Program będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają  certyfikaty British Council.

Aplikuj do 29 marca br.: app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-idiomas-online-english-courses-2022-british-council

Zachęcamy do aplikowania i trzymamy za Państwa kciuki.

W razie pytań proszę o kontakt z Markiem Kozłowskim 693 215 026