Konkurs im. prof. Jana Zachwatowicza na najlepsze prace magisterskie studentów 2024. 07.02.2024 10:26

Uprzejmie przypominamy o terminarzu Międzynarodowego Konkursu im. Profesora Jana Zachwatowicza na najlepsze prace magisterskie studentów, podejmujące problematykę ochrony dziedzictwa kulturowego:

• termin nadsyłania: 15.03.2024 r.
  • uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień: maj 2024 r.

Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie PKN ICOMOS: www.icomos-poland.org/pl/ w zakładce „Konkursy”

.
Uprzejmie informujemy, że nastąpiły organizacyjne korekty zawarte w punktach IV p.3,5,6 oraz VI p.4 Regulaminu Konkursu:

• prace na Konkurs należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@icomos-poland.org
  • laureaci Konkursu mają obowiązek prezentacji oryginałów swoich prac na wystawie towarzyszącej wręczeniu nagród.