Dzień Młodego Architekta! 09.04.2021 08:19

21 kwietnia, on-line, zaczynamy o godzinie 10:00.

Drodzy Studenci,

Już 21 kwietnia na Wydziale Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Architektury ZUT oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.

W programie Dnia Młodego Architekta odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze oraz nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO ARCHITEKTA.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 21 kwietnia podczas DMA. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom (każda osoba zarejestrowana otrzyma link na podany adres mailowy).

ZACZYNAMY 21 KWIETNIA, GODZ. 10.00 W linku znajdziecie szczegółowy program DMA - PROGRAM_DMA_ZUT Wydział Architektury_21.IV.2021 (format:  pdf, rozmiar:  478 kB)

JUŻ DZIŚ DOKONAJ REJESTRACJI NA DMA: link do rejestracji: b4f.buildercorp.pl/Events/Details/145

Plakat Dzień Młodego Architekta na Wydziale Architektury ZUT