Cykl darmowych warsztatów dla studentów z programem Vectorworks 19.03.2021 11:00

Trzecie warsztaty już: 23.03 w godzinach 10-13, Projektowanie krajobrazu (Landmark).

Zapraszamy na cykl darmowych warsztatów dla studentów z programem Vectorworks.

Nauczycie się projektowania i modelowania 3D. Cykl warsztatów obejmuje 4 spotkania - podstawy w programie Vectorworks, Modelowanie 3D, Architektura wnętrz, Landmark oraz krajobraz.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą e-maila ZUT - tylko w takim przypadku warsztaty są bezpłatne.

Lista zalogowanych uczestników (studentów) będzie potwierdzeniem obecności na kolidujących w tym czasie zajęciach.

Link do rejestracji: www.designexpress.eu/pl/vectorworks/news/vectorworks-landmark-modelowanie-terenu-poziom-podstawowy-kurs-online