CFP: “The Beauty of Storytelling and the Story of Beauty”, 75 (2/2025) 13.03.2024 13:48

Miło mi przekazać zaproszenie do nadsyłania propozycji do współredagowanego przeze mnie numeru „The Polish Journal of Aesthetics” wydawanego przez Uniwersytet Jagielloński.

Wraz z dr Kaliną Kukiełko z Uniwersytetu Szczecińskiego zajmiemy się kategorią piękna w ramach tomu zatytułowanego „The Beauty of Storytelling and the Story of Beauty”.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż nabór obejmuje również propozycje esejów, recenzji, poezji i innych form interdyscyplinarnych i multidyscplinarnych, podejmujących tę tematykę z perspektywy poza akademickiej i zgodnie z nurtem Art-Based Research.

pjaesthetics.uj.edu.pl/news/-/journal_content/56_INSTANCE_oOnQUgaMNW2v/138618288/155550001

Z poważaniem,

Joanna Szczepanik